• Zadzwoń
  • 509 169 270
 
  • sprzedaz@robstan.pl
  • Napisz do nas
 
  • Odwiedź nas
  • Oświęcim, ul. Kolbego 15
Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

W naszej ofercie znajdziecie trzy typy rolet zewnętrznych:

 

Podtynkowe

Rolety podtynkowe charakteryzują się obudową montowaną przed oknem, na elementach konstrukcyjnych ściany. Ich zastosowanie powinno zostać uwzględnione na etapie projektowania lub adaptacji budynku. System rolet podtynkowych zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną budynku.

Natynkowe

Przeznaczone są do zastosowania głównie w budynkach istniejących. Zaletą tych produktów jest brak ingerencji w obecny stan budynku, ponieważ nie wymagają one specjalnych przygotowań pod montaż i nie są zintegrowane z oknem. Dzięki temu decyzję o montażu rolet w systemie adaptacyjnym można podjąć w dowolnym momencie. Rozwiązania te mogą być montowane do stolarki okiennej (we wnęce) lub bezpośrednio na ścianie.

Naokienne 

Charakteryzują się bezpośrednim osadzeniem skrzynki rolety na ramie okiennej. Rolety te mogą być stosowane w nowych budynkach oraz w obiektach, w których będzie wymieniana stolarka okienna. 


Drukuj   E-mail

Robstan sp. z o.o. - okna i drzwi

W skrócie

Od przeszło 25 lat produkujemy dla Was okna. To lata pełne nowych doświadczeń, pozwalających doskonalić nasze umiejętności i oferować Wam produkty jeszcze lepsze i nowocześniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania najlepszych dla Was rozwiązań, omijając kompromisy.

Koniecznie zobacz

Polecamy