• Zadzwoń
  • 509 169 270
 
  • sprzedaz@robstan.pl
  • Napisz do nas
 
  • Odwiedź nas
  • Oświęcim, ul. Kolbego 15
Profile okienne

Profile okienne

W naszej ofercie stolarki okiennej mają państwo do wyboru następujące profile okienne PCV:

 

GEALAN S9000

Nowy system GEALAN S 9000 łączy cechy i zalety uszczelnienia środkowego i oporowego. Szerokość systemu, sześć komór w ościeżnicy i skrzydle oraz spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach są gwarancją doskonałej izolacji termicznej. Okna w systemie S 9000 zaspokajają najwyższe oczekiwania. Elastyczna uszczelka środkowa przyczynia się znacząco do zwiększenia izolacyjności cieplnej okna. Dodatkowo chroni elementy okucia przed wilgocią i tym samym zapewnia ich sprawniejszą pracę przy otwieraniu okna, zwłaszcza przy niskich temperaturach na zewnątrz.

 

 GEALAN S8000

System profili S8000 wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku, to 6 komorowy system spełniający wszystkie wymagania wobec nowoczesnej techniki, charakteryzują się dobrą statyką oraz posiadają dobre właściwości termoizolacyjne, gwarantuje proste i wygodne użytkowanie.

 

 KOEMMERLING 88

System okienny 88 MD, to 7 komorowy system z uszczelką środkową, który charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością termiczną oraz idealnie dopasowanym wzmocnieniem stalowym. Nowa generacja profili w standardowym rozwiązaniu spełnia wymagania dla domów pasywnych przy zastosowaniu pakietu trzyszybowego o szerokości 48 mm i współczynniku izolacyjności termicznej.

 

Kolory w standardzie:

Złoty Dąb
Winchester
Orzech
Antracyt
Antracyt Gładki

 

Interesują Was inne kolory? Zapraszamy do naszego salonu w Oświęcimiu, ul. Kolbego 15 - w celu dokonania indywidualnych ustaleń.

W naszej ofercie znajdziecie również profile aluminiowe.


Drukuj   E-mail

Robstan sp. z o.o. - okna i drzwi

W skrócie

Od przeszło 25 lat produkujemy dla Was okna. To lata pełne nowych doświadczeń, pozwalających doskonalić nasze umiejętności i oferować Wam produkty jeszcze lepsze i nowocześniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania najlepszych dla Was rozwiązań, omijając kompromisy.

Koniecznie zobacz

Polecamy