• Odwiedź nas
  • Oświęcim, ul. Kolbego 15
Firma Robstan

Firma Robstan

 

Firma ROBSTAN powstała w 1996 roku. Założycielami byli  Robert Madoń i Stanisław Piwowarczyk, stąd też nazwa ROBSTAN.

W tym samym roku otworzyliśmy produkcję okien w Oświęcimiu przy ul. Legionów (obecnie VENDO Park). Już wtedy mieliśmy ponad dwu letnie doświadczenie w produkcji i montażu okien PCV. Robert Madoń od 1994 prowadził produkcję okien w Chrzanowie, natomiast Stanisław Piwowarczyk zajmował się montażem stolarki.

Od samego początku jest to firma rodzinna, budowana i przekształcana przez lata do wymogów rynku oraz oczekiwań naszych klientów. W 1998 roku ROBSTAN zakupił halę produkcyjną na ul. Kolbego 15 i tam przeniósł swoją siedzibę. Realizujemy każde zlecenie, i te najmniejsze jak i duże przedsięwzięcia budowlane. Liczy się dla nas każdy klient, i każdy jest tak samo ważny. Każdy kolejny rok to zdobywanie nowych doświadczeń, budowanie wiedzy i zaufania naszych klientów. To właśnie Wy klienci jesteście motorem napędowym naszej działalności. Z Wami i dla Was staramy się dbać o najmniejsze szczegóły, oraz doprowadzać do końca wszystkie zlecenia. Działamy na terenie całego kraju, montujemy i dostarczamy okna do kilku krajów UE takich jak Niemcy, Austria, Niderlandy, Norwegia i Francja. W roku 2021 postanowiliśmy połączyć produkcję okien z firmą OKNA MADOŃ w Chrzanowie. Tam gdzie wszystko się zaczęło w 1994 roku , dzisiaj po blisko trzydziestu latach kontynuujemy nadal. Bazując na doświadczeniu, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych firma ROBSTAN i OKNA MADOŃ, gwarantują państwu okna i usługi  najwyższej jakości.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży.


Drukuj   E-mail

Robstan sp. z o.o. - okna i drzwi

W skrócie

Od przeszło 25 lat produkujemy dla Was okna. To lata pełne nowych doświadczeń, pozwalających doskonalić nasze umiejętności i oferować Wam produkty jeszcze lepsze i nowocześniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania najlepszych dla Was rozwiązań, omijając kompromisy.

Koniecznie zobacz

Polecamy